“Azərbaycan Respublikasının Strateji Obyektlərin Mühafizəsi Dövlət Agentliyi haqqında Əsasnamənin, Agentliyin strukturunun, hərbi qulluqçularının və mülki işçilərinin say həddinin, ali zabit heyəti vəzifələrinin siyahısının təsdiq edilməsi barədə” Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2021-ci il 22 dekabr tarixli 1510 nömrəli Fərmanında dəyişiklik edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Fərmanı
Azərbaycan Respublikası Konstitusiyasının 109-cu maddəsinin 32-ci bəndini rəhbər tutaraq qərara alıram:
1. “Azərbaycan Respublikasının Strateji Obyektlərin Mühafizəsi Dövlət Agentliyi haqqında Əsasnamənin, Agentliyin strukturunun, hərbi qulluqçularının və mülki işçilərinin say həddinin, ali zabit heyəti vəzifələrinin siyahısının təsdiq edilməsi barədə” Azərbaycan Respublikası Prezidentinin 2021-ci il 22 dekabr tarixli 1510 nömrəli Fərmanında (Azərbaycan Respublikasının Qanunvericilik Toplusu, 2021, №12, maddə 1375) dəyişikliklər təsdiq edilsin.

Указ № 1510 Президента Азербайджанской Республики от 22 декабря 2021 года «Об утверждении Положения о Государственном агентстве по охране стратегических объектов Азербайджанской Республики, структуры Агентства, численности военных и гражданских служащих, а также перечень старших офицерских должностей» Указ
1. В Указе Президента Азербайджанской Республики № 1510 от 22 декабря 2021 года «Об утверждении Положения о Государственном агентстве по охране стратегических объектов Азербайджанской Республики структура Агентства, количество военных и гражданских служащих, а также перечень высших офицерских должностей» (Собрание Законодательства Азербайджанской Республики, 2021 г., № 12, ст. 1375) должны быть утверждены изменения.
2. Кабинету Министров Азербайджанской Республики решить вопросы, вытекающие из настоящего постановления.