Təhlükəsiz vebsaytlar HTTPS protokolundan istifadə edir.
və ya https:// prefiksinin mövcudluğunu yoxlayın. Həssas məlumatlarınızı yalnız rəsmi və təhlükəsiz saytlarda paylaşın.
Strateji Obyektlərin Mühafizəsi Dövlət Agentliyi də Türkiyəyə ianə etdi
Strateji Obyektlərin Mühafizəsi Dövlət Agentliyi qardaş Türkiyədə baş vermiş zəlzələdən zərər çəkənlərə yardım edilməsi barədə Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin çağırışına qoşulub. Agentliyin rəhbərliyi başda olmaqla bütün şəxsi heyəti tərəfindən qardaş ölkəyə 175 min manat (103 min ABŞ dollar) məbləğində ianə edilib.
Yığılan vəsait Türkiyə Daxili İşlər Nazirliyinin Təbii Fəlakət və Fövqəladə Hallar Agentliyinin (AFAD) Ankara şöbəsinin “Ziraat Bank”dakı hesabına köçürülüb.

В качестве дополнительной меры безопасности проверьте наличие значка замка
или префикса https:// в адресной строке. Делитесь своей конфиденциальной информацией только на официальных и безопасных веб-сайтах.
Госагентство по Охране Стратегических Объектов также пожертвовало Турции
Государственное агентство по охране стратегических объектов присоединилось к призыву президента Азербайджана Ильхама Алиева оказать помощь пострадавшим от землетрясения в Турции. Весь персонал агентства, включая руководство, пожертвовал братской стране 175 тысяч манатов (103 тысячи долларов США).
Собранные средства были переведены на счет «Ziraat Bank» Анкарского филиала Агентства по стихийным бедствиям и чрезвычайным ситуациям (AFAD) МВД Турции.